Post dodany przez... on 7 czerwca 2017


Rzuć wszystko i pobiegaj z nami w Bieszczadach!

Spokój, cisza, wszystko z dala od miejskiego zgiełku, czyste powietrze, smaczne jadło, puste szlaki i biegowa przygoda – taki będzie nasz wrześniowy wyjazd w Bieszczady! Lasy pofarbują już kolorowe liście, ale słońce będzie jeszcze dostatecznie mocno i długo świecić, aby cieszyć się bieganiem przez cały dzień! Zapraszamy!

Jeśli łakniesz psychicznego wypoczynku, totalnego resetu i chcesz przypomnieć sobie czas jak to było bez telefonu komórkowego a dodatkowo liczysz na niezłą wyrypę w górach, po której wrzucisz ubłocony/a ale z uśmiechem od ucha do ucha – to jest będzie coś dla Ciebie. Trening biegowy to oczywiście podstawa naszego zgrupowania, jednak chodzi także o fantastyczną przygodę przeżywaną wspólnie z fajną obozową ekipą. Zdobędziemy niejeden szczyt, poznamy niejedną leśną ścieżkę. Pobawimy się gumami oporowymi, piłkami lekarskimi, nie zabraknie również biegowych gawęd i opowieści. Brzmi sympatycznie? Czas na szczegóły.

Termin i miejsce wyjazdu

Bieszczady

Miejscowość  – Czarna

13-17 września

Zajazd pod Czarnym Kogutem

Będziemy zakwaterowani w bardzo klimatycznym i urokliwym pensjonacie z zaledwie 15 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji będą elegancko urządzone pokoje z łazienkami a miejscowa kuchnia zaserwuje Wam trzy posiłki dziennie. Zgrupowanie zaczniemy od obiadu 13 września a skończymy porannym treningiem i śniadaniem 17 września.

Więcej o lokalu przeczytacie tutaj

 

 

 

 

 

 

Kierownik zgrupowania
Patryk Aid
Jeśli byliście już na naszym zgrupowaniu to nie musicie czytać tego akapitu J Patryk to osoba przesiąknięta bieganiem, niejednokrotnie otrzepywał buty z bieszczadzkiego błota, jeździł autostopami, biegał szlakami, podbijał starą i nową trasę Rzeźnika będąc w ścisłej czołówce. Jego entuzjazm, pomysłowość i poczucie humoru sprawią, że szybko zapomnicie o trapiących Was problemach i z ochotę wyruszycie z nim na spotkanie z przygodą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostali organizatorzy

Aleksandra Niwińska i Maciej Żukiewicz

Prywatnie para, zawodowo fizjoterapeutka i jedna z najlepszych ultramaratonek  świata zarówno w biegu 12 jak i 24-godzinnym, medalistka MŚ, ME i MP, rekordzistka Polski oraz trener, dziennikarz sportowy i wierny serwisant na najtrudniejszych biegach ultra oraz mistrzostwach Polski, Europy i świata w biegach 24-godzinnych. Ten tandem zajechał już wspólnie bardzo daleko i pod koniec  sierpnia  zamierza na biegowo  przemierzać Dziki Zachód Stanów Zjednoczonych prowadząc zgrupowanie wspólnie z portalem Bieganie.pl. Możecie być zatem spokojni – w Bieszczadach niczego Wam do szczęścia brakować nie będzie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zapisy

Swoje wiadomości wysyłajcie na adres  – obozygorskie@gmail.com

Sprawy organizacyjne

Kierownik zgrupowania Patryk – 721 700 048

Lub Maciej 510 186 108

Aleksandra 534 898 555

Cena:

699 zł brutto

Cena zawiera:

Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami

2-3 posiłki dziennie

Opieka trenerska podczas treningów oraz w czasie wolnym (możliwości porady indywidualnej)

Treningi na piłkach lekarskich i gumach oporowych

Ubezpieczenie NNW

Wspólne ognisko

Ponadto możecie także liczyć na zniżki u naszych partnerów Agisko Polska, PowerGym, dzięki których odżywkom nie zabraknie wam sił nawet na najbardziej wymagającym treningu oraz Salco Therapy, producenta soli bocheńskiej.

Terminy wpłat

Zadatek w wysokości – 300 złotych należy wpłacić do 10 sierpnia 2017 roku

Resztę kwoty do 1 września 2017 roku

Dane do przelewu

Aleksandra Niwińska

Gabinet Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej „Midori”

mBank  53 1140 2004 0000 3402 7355 1241

W tytule „Obóz Rehabilitacyjny”

Gwarancją uczestnictwa w zgrupowaniu jest terminowe dokonanie płatności.

 

Opublikowany w... obozy zakończone

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*