Oferta treningowa

Chcesz poprawić swoje wyniki? Trenować świadomie, zdrowo i mądrze? Chcesz cieszyć się efektywnym bieganiem, osiągać założone cele, spełniać swoje marzenia i czerpać satysfakcję z każdego przebytego kilometra? Możesz na nas liczyć. Gwarantujemy indywidualnie podejście do każdego biegacza, bowiem każdy z nas amatorów, ma inną pracę, inne obowiązki, inne słabe i mocne strony. Dlatego gotowe plany treningowe – nie istnieją.

Forma treningu

Proponujemy Ci formę współpracy online, która obejmować będzie spersonalizowany plan treningowy, stałe konsultacje i monitoring Twoich postępów a także możliwość współpracy na treningach indywidualnych. Nie ma znaczenia, czy jesteś zaawansowany, czy jeszcze nie biegałeś, czy chcesz przebiec 10 km poniżej godziny, czy przygotować się  do Rzeźnika,  biegu na 100 km, Spartathlonu, biegu 24-godzinnego – nasza ekipa doświadczyła biegów na dystansach od 100 metrów do 48-godzin, zdarła buty na niejednych zawodach. Możesz być pewny, że z nami osiągniesz to, na czym Ci zależy.

Nasza ekipa

Aleksandra Niwińska

Nasza mistrzyni ultra. Niezliczona ilość tytułów, podiów w różnych biegach. Do najważniejszych sukcesów należy indywidualne wicemistrzostwo świata w biegu 24-godzinnym z wynikiem 251 km oraz drużynowy brąz i srebro MŚ. Dodatkowo 4 tytuły mistrzyni Polski, rekord kraju w biegu 12-godzinnym – 139,5 km, który w 2016 roku był najlepszy na świecie. Ola zameldowała się także na 3. miejscu prestiżowego Spartathlonu. Jeżeli szukasz wskazówek i potrzebujesz porady na ultra długich biegach lub trapią Cię kontuzje – zgłoś się do Oli – jest także magistrem fizjoterapii i pracuje w zawodzie od wielu lat, także z biegaczami.

Patryk Aid

Były średniodystansowiec. Medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, z rekordem życiowym na 1000 metrów – 2:30! Od najmłodszych lat w sporcie. Wychowanek lekkoatletycznej sekcji stołecznej Polonii Warszawa. Po zakończeniu przygody z lekką atletyką zaczął mocno trenować pod kątem ultramaratonów. Na swoim koncie ma też kilka startów triathlonowych. Gość, który mieszkając na nizinie, potrafi wygrywać długodystansowe biegi górskie na dużym przewyższeniu. Twardy zawodnik, który dosyć szybko przebił się do czołówki górskich ultrasów, ale doskonale radzi też sobie na płaskich szosowych ultramaratonach. Podczas oficjalnych Mistrzostw Polski w Kaliszu zajął 5. miejsce, jednocześnie zwyciężając kategorię M20.

Maciej Żukiewicz

Były reprezentant Polski do lat 18 w biegu 4×400 metrów. W latach szkolnych poświęcił się biegom sprinterskim, jednak jako instruktor PZLA realizuje się od wielu lat w pracy z amatorami biegów długich i ultra. Współtworzył program Biegajmy Razem w TVP u boku legendy maratonu, Jerzego Skarżyńskiego. Od 5 lat prowadzi zajęcia w klubie LKS „Olymp” Błonie, jest także trenerem amatorskiej grupy Ożarów Mazowiecki Biega oraz ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię, na której stronie internetowej udziela cennych rad w swoich tekstach poradnikowych. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał także w przychodni „Fimedica”, gdzie prowadził autorskie personalne zajęcia „Biegaj Zdrowo”.  W 2017 roku za pracę z Aleksandrą Niwińską został wyróżniony przez Ministra Sportu i Turystyki. Dwukrotnie jako trener i serwisant był na MŚ w biegu 24-godzinnym oraz Spartathlonie.

Cennik

Każdy biegacz ma inne potrzeby, wymagania oraz poziom zaawansowania. Dlatego do każdego z Was będziemy dobierać odpowiedniego prowadzącego oraz indywidualnie ustalimy cenę usługi.

Kontakt

Napisz, jeśli potrzebujesz naszego wsparcia.

e-mail: obozygorskie@gmail.com