Aleksandra Niwińska
– magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz wybitna biegaczka ultra. Indywidualna wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym z 2017 roku z Belfastu, z trzecim wynikiem w historii – 251 km! Na tych samych zawodach wspólnie z koleżankami wywalczyła także złoty medal drużynowo. W 2015 roku zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy oraz brązowy medal mistrzostw świata w biegu dobowym w rywalizacji drużynowej. Ukończyła także legendarny Spartathlon Ultra Race na dystansie 246 km. Na trasie z Aten do Sparty wywalczyła 3 miejsce.  Zdobyła także pięć tytułów mistrzyni Polski, kilkukrotnie ustanawiała rekordy Polski w biegach 12 i 24-godzinnych. Jej wiedza fizjoterapeutyczna połączona z ogromnym doświadczeniem biegowym sprawia, że nasze obozy będę nie tylko efektywne pod względem sportowym, ale także bezpieczne pod względem zdrowotnym.

Maciej Żukiewicz – z zawodu magister dziennikarstwa, swoją karierę zaczynał w TVP Sport, współtworzył program „Biegajmy razem” razem z ikoną polskiego maratonu, Jerzym Skarżyńskim. Zawsze ciągnęło go, jednak do biegania. W latach szkolnych trenował na bieżni lekkoatletycznej specjalizując się w biegu na 400 metrów, był reprezentantem Polski do lat 18. Obecnie jako instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki zajmuje się szkoleniem amatorów, w tym od 2015 roku także Aleksandry. Od 5 lat prowadzi zajęcia w klubie LKS „Olymp” Błonie, jest także trenerem amatorskiej grupy Ożarów Mazowiecki Biega oraz ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię, na której stronie internetowej udziela cennych rad w swoich tekstach poradnikowych. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał także w przychodni „Fimedica”, gdzie prowadził autorskie personalne zajęcia „Biegaj Zdrowo”. Organizował także obozy biegowe w Beskidzie Żywieckim, jest także organizatorem i pomysłodawcą pierwszego w historii obozu wycieczkowo-biegowego po Parkach Narodowych Ameryki Północnej wspólnie z prestiżowym portalem Bieganie.pl. Za swoją pracę trenerską otrzymał w 2017 roku nagrodę od Ministra Sportu i Turystyki.

Patryk Aid –  były lekkoatleta klubu UKS Kusy Warszawa i Polonia Warszawa na dystansach średnich ( 800 i 1500 m.), podczas której uzyskiwał wyniki zaliczające się do ścisłej czołówki ogólnopolskich tabel w kategoriach wiekowych. W 2013 roku wraz z kolegami z uczelnianego AZS zdobył drużynowo II miejsce, podczas Akademickiego Pucharu Polski na dystansie półmaratońskim w Pile. Ma także liczne sukcesy w biegach górskich. Największym z nich jest trzecie miejsce na dystansie 110 km w Ultra Rzeźniku rozgrywanym w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego. Wraz z Maciejem Żukiewiczem rozwija projekt treningowy Obozygórskie.pl, organizuje obozy oraz pracuje jako trener personalny. Jako instruktor współpracował dotychczas przy akcji New Balance – Pobiegani.pl oraz Puma – Run&Fit. W 2017 roku zajął 5 miejsce podczas Mistrzostw Polski w biegu na 100 km w Kaliszu osiągając czas 8 godzin i 20 minut a rok później zwyciężył na trasie UltraRoztocze 115 km.

Michał Czyż – rodowity Wielkopolanin, miłośnik gór i sportu. Od najmłodszych lat związany z sekcją lekkoatletyczną w rodzimym klubie MLKS Sparta Złotów, który reprezentował z licznymi sukcesami na dystansach 800 i 400 m. Po rozpoczęciu studiów w Warszawie w 2010 r. rozpoczął współpracę z trenerem Januszem Wąsowskim, pod którego opieką wspólnie z Yaredem Shegumo i Robertem Celińskim szlifował formę do startu w maratonie. Od 3 lat z powodzeniem realizuje się w biegach górskich. Do największych sukcesów Michała należy zdobycie Akademickiego Drużynowego Pucharu Polski na dystansie półmaratonu w 2012 roku, zajęcie 2 miejsca w Dziennym Maratonie Rzeźnika w 2017 r., VI miejsce w klasycznym biegu Rzeźnika na dystansie w parze z Patrykiem Aidem w 2016 r., tytuł vicemistrza Wielkopolski na dystansie 800 m. z 2010r. oraz liczne zwycięstwa w biegach na dystansach 5-10 km. o zasięgu regionalnym lub wojewódzkim. Wolne chwile spędza zdala od zgiełku miasta, najlepiej w górach, które przemierza biegiem. Jako zawodnik odbył wiele obozów górskich, choć w ostatnich latach sprawdza się w nich jako trener i partner. W 2016 r. przemierzył biegiem trasę z Zakopanego do Zdziaru na Słowacji, poruszając się głównie granią Tatr. W 2018 r. eksplorował Kaukaz.