Post dodany przez... on 21 lutego 2017

Biegowa majówka w Beskidzie Żywieckim! Jedź na obóz górski

Chcesz spędzić aktywnie, biegowo długi weekend? Solidnie potrenować przed takimi imprezami jak Rzeźnicki Festiwal Biegowy czy Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy? A może po prostu chcesz się zdrowo zmęczyć i odciąć się od zgiełku miasta nie wydając zbyt wiele? Dobrze trafiłeś – to jest oferta dla Ciebie.

Nasze ekspresowe, 5-dniowe zgrupowanie adresowane jest do osób aktywnych, dla których dystans 15 kilometrów w konwersacyjnym tempie nie stanowi problemu. Będziemy spędzać sporo czasu na biegowych szlakach oraz na treningach uzupełniających. Tempo będzie zróżnicowane a treningi dostosowane do waszych potrzeb. Czeka Was solidna dawka górskich kilometrów, jednak nie zabraknie także treningów na asfalcie oraz ćwiczeń siłowych i rozciągających.

Dlaczego warto wybrać się z nami?

Miejsce naszego zgrupowania nie jest przypadkowe. Położona z dala od innych zabudowań unikalna agroturystyka „Kubiesówka” pozwoli Wam zapomnieć o zabieganym, codziennym życiu i będziecie mogli oddać się wyłącznie waszej pasji. Do najbliższego sklepu trzeba dojść 2 km, bowiem prywatne schronisko położonej jest na wysokości 868 m.n.p.m. nieopodal wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim.

Nasi prowadzący odbywali już w tym miejscu zarówno zgrupowania letnie jak i zimowe oraz wykuwali tutaj formę jeszcze w czasach juniorskich. Znają każdy tutejszy szlak jak własną kieszeń. Przyszykujcie się na wymagające treningi, jednak nie obawiajcie się. Naszym priorytetem jest zdrowe i przede wszystkim bezpieczne bieganie prowadzące do prawidłowego rozwoju sportowego. Zadbamy o to, abyście zmęczyli się w kontrolowany i rozsądny sposób, który przyniesie efekt na górskich i asfaltowych zawodach. Dodatkowo możecie liczyć na to, że tutejsze widoki wynagrodzą Wam trudy związane z mozolnymi podejściami. Przy sprzyjającej pogodzie nawet z naszego schroniska można zobaczyć Tatry!

Wyżywienie

Nie jednemu z Was zakręci się łza w oku na myśl o spożywanych tutaj posiłkach. Domowa kuchnia przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Przypomnicie sobie smakowite posiłki „jak u babci”, których porcje nie mają nic wspólnego z tymi serwowanymi w hotelach czy restauracjach. Na „Kubiesówce” głodować z pewnością nie będziecie.

Szczegóły dotyczące wyjazdu

Termin: 29 kwietnia – 3 maja (od obiadu do obiadu)

*W przypadku frekwencji nie przekraczającej 8 osób, organizator zastrzega sobie odwołanie zgrupowania, przy jednoczesnym oddaniu wszelkich należności zapisanym uczestnikom.

Miejsce: Beskid Żywiecki schronisko KUBIESÓWKA, więcej na stronie obiektu:

 

Cena: 600 zł

 Wyżywienie: Pełne, domowe z 3 posiłkami dziennie. Po wcześniejszym zgłoszeniu także wegetariańskie.

 Termin wpłat: zadatek 200 zł do 10 kwietnia. Całość kwoty do 25 kwietnia.

Dane do przelewu

Aleksandra Niwińska

Gabinet Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej „Midori”

mBank  53 1140 2004 0000 3402 7355 1241

W tytule „Obóz Rehabilitacyjny imię i nazwisko uczestnika”

Gwarancją uczestnictwa w zgrupowaniu jest terminowe dokonanie płatności.

Prowadzący:

Maciej Żukiewicz instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, trener BiegamBoLubię, Ożarów Mazowiecki Biega, LKS Olymp Błonie, szkoleniowiec rekordzistki Polski i wielokrotnej mistrzyni Polski w biegach ultra Aleksandry Niwińskiej, redaktor Bieganie.pl.

Dojeżdżająca w trakcie: mgr fizjoterapii, ultramaratonka Aleksandra Niwińska

Opcjonalnie: drugi trener lekkiej atletyki współpracujący z obozygorskie.pl w zależności od frekwencji obozu

Zapisy obozygorskie@gmail.com

Dojazd: we własnym zakresie

Pokoje: schroniskowe od 2 do max 4 osób (w przypadku większej frekwencji)

Szczegóły:

Telefon 510-186-108

Zapewniamy:  w razie złej pogody treningi na sali gimnastycznej, gumy oporowe,  2 do 3 treningów dziennie z wycieczką w góry, opiekę trenerską i fizjoterapeutyczną oraz podstawowe ubezpieczenie NNW.

 

Organizatorem obozu jest firma „Midori” mgr fizjoterapii Aleksandry Niwińskiej

START ZA:

-2553DNI 00GODZIN -1MINUT -50SEKUND

 

Opublikowany w... obozy zakończone

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*