Post dodany przez... on 21 lipca 2021

Ciche, niezwykle urokliwe miejsce z mnóstwem biegowych szlaków znanych między innymi z Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Do tego przyroda okraszona zdrową, ekologiczną kuchnią. Tak w skrócie można opisać  „Krainę Szeptów”, do której pragniemy Was zaprosić. Będziecie mogli ugasić biegowe pragnienie dziesiątkami kilometrów na łonie natury, a do tego rozsmakować się w wegańskiej kuchni, której Nasza Gospodyni jest prawdziwą ekspertką. Na długi weekend czerwcowy zapraszamy Was do Kotliny Kłodzkiej!

Pewnie zastanawiacie się czy poradzicie sobie na zgrupowaniu? Jeżeli wybiegania rzędu 15-20 kilometrów nie są Wam obce, nie musicie mieć doświadczenia na górskich szlakach. Na naszych obozach trenują zarówno biegacze „asfaltowcy” jak i „górale”. Trening siły biegowej, sprawności ogólnej oraz wytrzymałości biegowej służy zarówno jednym jak i drugim.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem zapraszamy do kontaktu – udzielimy porad, zaproponujemy Ci plan treningowy, który przygotuje Cię zarówno do zawodów jak i naszych biegowych wyjazdów.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Będziemy mieszkać z dala od turystycznego zgiełku w Nowym Gierałtowie w pensjonacie „Kraina Szeptów”. Ponad 100-letni dom będący niegdyś szkołą oferuje dobrze wyposażone pokoje z łazienkami oraz darmowym WiFi. Baza noclegowa to zaledwie 20 łóżek. Będziemy mieć to miejsce wyłącznie dla siebie! Dom w sercu Gór Bialskich jest nie tylko cichy i malowniczy, ale także ekologiczny. Standardową kuchnią jest wegańska. Do dyspozycji będą śniadania, obiadokolacje oraz owoce, woda i herbata przez cały dzień.

Więcej szczegółów o miejscu znajdziecie w linku –> https://krainaszeptow.pl/

Termin i plan wyjazdu

16.06-19.06.2022

Przyjazd będzie możliwy od godziny 16:00. Zaczniemy od wspólnej obiadokolacji oraz od wspólnego wieczornego treningu wprowadzającego. W kolejnych dniach zawsze będziemy ćwiczyć dwa razy dziennie. Oprócz szlifowania formy na górskich szlakach, treningów techniki biegu, doskonalenia zbiegania do naszej dyspozycji będzie salka do jogi lub fitness. Będziemy tam przeprowadzać treningi uzupełniające w przypadku niepogody w podziale na grupy. W niedzielę ostatniego dnia czeka na Was jeszcze poranny trening przed śniadaniem oraz wspólne rozciąganie na koniec zgrupowania po posiłku.

Przykładowy plan dnia

8:00-8:30 – rozruch dla chętnych

9:00 – śniadanie

11:00-15:00 – trening główny

16:00 – obiadokolacja

17:30-19:00 – trening uzupełniający

20:00-22:00 – wspólne rozmowy i konsultacje biegowe

22:00-8:00 – odpoczynek

*Jest to jedynie obrazowy plan, bowiem góry rządzą się swoimi prawami i dostosowujemy nasze plany do prognoz pogodowych oraz dyspozycji i poziomu zmęczenia poszczególnych uczestników.

Prowadzący

Patryk Aid – były lekkoatleta klubu UKS Kusy Warszawa i Polonia Warszawa na dystansach średnich ( 800 i 1500 m.), podczas której uzyskiwał wyniki zaliczające się do ścisłej czołówki ogólnopolskich tabel kategoriach wiekowych. W 2013 roku wraz z kolegami z uczelnianego AZS zdobył drużynowo II miejsce, podczas Akademickiego Pucharu Polski na dystansie półmaratońskim w Pile. Ma także liczne sukcesy w biegach górskich. Zwyciężył w biegu UltraRoztocze, był drugi w Chudym Wawrzyńcu, oraz podczas Łemkowyna 48. Na asfalcie potrafi przebiec 100 km w 8 godzin i 20 minut! Wraz z Maciejem Żukiewiczem rozwija projekt treningowy ObozyGórskie.pl, organizuje obozy oraz pracuje jako trener personalny.

Maciej Żukiewicz –  z zawodu magister dziennikarstwa, swoją karierę zaczynał w TVP Sport, współtworzył program „Biegajmy razem” razem z ikoną polskiego maratonu, Jerzym Skarżyńskim. Były reprezentant Polski do lat 18 w biegu na 400 metrów. Obecnie jako instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki zajmuje się szkoleniem amatorów, w tym od 2015 roku także żony Aleksandry Niwińskiej, wielokrotnej medalistki MŚ i ME w biegu 24-godzinnym drużynowo i indywidualnie. Za swoją pracę dwukrotnie został wyróżniony nagrodą Ministra Sportu.

ZAPISY

obozygorskie@gmail.com

telefon kontaktowy do organizatorów

Maciej – 510 186 108

Patryk – 518 130 066

Cena obozu 899 złotych brutto zawiera:

– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami  oraz WiFi

– wyżywienie składające się ze śniadań i obiadokolacji oraz owoców, wody i herbaty (dostępnych cały dzień)

– treningi na sali gimnastycznej w razie niepogody

– korzystanie z gum oporowych/piłek lekarskich

– profesjonalną opiekę dwóch trenerów

– testowanie profesjonalnej odzieży biegowej firmy X-bionic*

*jako nasz partner oferuje także atrakcyjne rabaty przy ewentualnym zakupie sprzętu.

Terminy wpłat

Zadatek w wysokości – 400 złotych należy wpłacić jak najszybciej po zapisaniu się, zagwarantuje to pewne miejsce na zgrupowaniu.

Resztę kwoty do należy wpłacić do 1 czerwca 2022 roku

Dane do przelewu

Obozy Górskie sp. z.o.o. 

Tytułem – Trening biegowy Kotlina Kłodzka

Numer konta: mBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

 

Opublikowany w... Uncategorized

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*