Post dodany przez... on 28 maja 2019

Z czym kojarzy się listopad? Z pluchą, deszczem, szarością i nieustannym brakiem słońca oraz zakończeniem sezonu biegowego. My chcemy naładować Was przed zimą słońcem! Zapraszamy na obóz wypoczynkowy, na którym „zluzujemy” po sezonie i w sposób aktywny zwiedzimy drugą, największą wyspę Morza Śródziemnego! Wylot 9 listopada!

Każdy biegacz potrzebuje po sezonie chwili wytchnienia, delikatnego wysiłku, który zresetuje i zregeneruje organizm przed kolejnym budowaniem formy. Dlatego chcemy Was zaprosić na wspólny, biegowy urlop. Trekkingi, marszobiegi w górach, którymi Sardynia jest po prostu usiana.

Czekają na Was spokojne wycieczki w Parku Narodowym Gennargentu, z najwyższym szczytem 1834 m.n.p.m, biegi regeneracyjne wzdłuż wybrzeża, dużo gibkości oraz sprawności ogólnej na tamtejszych plażach. Do tego porady, dyskusje na biegowe tematy oraz lokalna, przepyszna i zdrowa kuchnia. Słowo zdrowa, nie jest tutaj przesadzone. Miejsce, do którego się udamy słynie z długowieczności – w prowincjach Nuoro i Orgliastra (to w niej będziemy mieszkać) żyje największy odsetek stulatków na świecie! Sardynia jest jedną z pięciu Niebieskich Stef na naszym globie, to takie wyjątkowe miejsca, w których ludzie żyją nieprzeciętnie długo. Sekretem Sardyńczyków są spacery, śmiech z przyjaciółmi, lampa czerwonego wina, kozi ser Pecorino, do tego chlebek maczany w oliwie lub oleju mastyksowym. Chcecie tego wszystkiego spróbować? My tak! Zatem czas na szczegóły!

Jak będzie wyglądać wyjazd?

Startujemy z krakowskich Balic a lądujemy w stolicy Sardynii, Cagliari. Tam wynajmujemy auta, którymi będziemy poruszać się po wyspie przez cały tydzień. Nocować będziemy w wyżej wspomnianej prowizji Orgliastra, w okolicach Museddu. Do dyspozycji będziecie mieć willę mieszkalną z kuchnią oraz łazienkami. Blisko nad morze, blisko w góry – nic tylko aktywnie wypoczywać. Codziennie będziemy podjeżdżać do szlaków, na zakupy czy ciekawe odcinki tamtejszego wybrzeża. Będzie czas na spokojny trening, relaks i zwiedzanie.

Termin wyjazdu

9 listopada – wylot z Krakowa

16 listopada – wylot z Cagliari

Cena obozu

1999 zł

W cenie wyjazdu:

– zakwaterowanie w willi mieszkalnej z łazienkami oraz kuchnią do dyspozycji

– opieka trenerska i fizjoterapeutyczna

– bilet lotniczy na trasie Kraków – Cagliari – Kraków (z podstawowym bagażem podręcznym)

– wynajem aut oraz paliwo

– III filar ubezpieczenia w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym

We własnym zakresie:

– wyżywienie

– dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne poza standardową kartą EKUZ

– ewentualne bilety wstępów, opłaty klimatyczne

Terminy i dane do płatności:

Zadatek w wysokości 800 zł – bezpośrednio po zapisaniu (inaczej nie gwarantujemy miejsca, ani ceny wyjazdu podanej w ogłoszeniu z uwagi na ceny biletów)

II rata do 15.10.2019 – 1199 zł

W tytule przelewu – Trening biegowy – Sardynia

Numer konta mBank – 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770

Obozy Górskie sp.zoo ul. Śląska 8a 05-870 Błonie

Wyjazd poprowadzą:

Aleksandra Niwińska, Patryk Aid i Maciej Żukiewicz

ZAPISY I ZAPYTANIA – obozygorskie@gmail.com

 

Opublikowany w... Obozy 2019

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*