Mamy nadzieję, że jesteście głodni podróży i biegowych przygód. Jeśli tak, to chcemy Wam pokazać naszą kartę dań na rok 2024. Chcemy Was trenować, pokazywać rozmaite szlaki i wspólnie z Wami przeżywać biegowe przygody. Połączymy trening biegowy z piękną przyrodą! Każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Maroko i Algierii!

 Obóz sylwestrowy – termin 29.12-1.01.2024

 Cena – 1150 zł

Osoba towarzysząca – 850 zł

 Tak wygląda Kubiesówka zimą

Jest takie pytanie, które pada zawsze na koniec roku – „Co robicie na Sylwestra?” Odpowiedzi bywają różne, ale często wkrada się już znużenie. Znów na rynek i stanie na mrozie? A może „Sylwester z Jedynką”, lub prywatka przy której trzeba się narobić? Dlatego proponujemy Wam ciekawą biegową alternatywę. Wyjazd do kwatery głównej Obozów Górskich – Kubiesówki w Beskidzie Żywieckim! Na miejscu oprócz treningów, także ognisko oraz wspólna kolacja sylwestrowa.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

Obóz zimowy Beskid Żywiecki

Termin 21.02 – 25.02

 Cena – 1299 zł

Na mapie Polski jest wiele  ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, są słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach się człowiek po prostu może zakochać. Jednak Kubiesówka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika, jest wyczekiwanym przez dziecko pierwszą gwiazdką, jest jak wspomnienie pierwszej randki. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć!

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Majówka na biegowo

Termin – 1.05 – 5.05 

Cena – 1299 zł

Bieg Rzeźnika, a może Chojnik lub Chudy Wawrzyniec? Warto wykorzystać weekend majowy, aby podszkolić się na zbiegach  i podejściach!  Jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci Kubiesówkę w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

Wege „czerwcówka” w Krainie Szeptów

Termin – 30.05-2.06

Cena – 1249 zł

Ciche, niezwykle urokliwe miejsce z mnóstwem biegowych szlaków znanych między innymi z Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Do tego przyroda okraszona zdrową, ekologiczną kuchnią. Tak w skrócie można opisać  „Krainę Szeptów”, do której pragniemy Was zaprosić. Będziecie mogli ugasić biegowe pragnienie dziesiątkami kilometrów na łonie natury.

 Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Kalifornia i Oregon – obóz szlakami Dzikiego Zachodu

Termin – 15.08-26.08.2023

Cena – 7999 zł + 1200$ z przelotem w cenie

Amerykańska przyroda urzeka, zachwyca i przyciąga niczym magnes, dlatego Obozy Górskie jeżdżą do USA co roku! I za każdym razem oferujemy Wam nową, pełną przygód trasę. W sierpniu lecimy do San Franisco, pokonać 4000 kilometrów. Odwiedzimy Yosemite National Park, zobaczymy najwyższe drzewa świata, czyli sekwoje wieczniezielone, pobiegamy w legendarnym Eugene, czy Lake Tahoe. Czas na więcej szczegółów!

WIĘCEJ INFORMACJI W LINKU KLIKNIJ TUTAJ

Maroko –  trekking na Jbel Toubkal + Marrakesz

Termin orientacyjny: początek września (czekamy na kalendarz lotów)

Cena –  1000 zł + 300 euro + bilet lotniczy (ok. 1000 zł)

Góry Atlas. Najwyższe pasmo na Czarnym Lądzie. Rozciąga się na przestrzeni ponad 2000 km od wybrzeży Oceanu Atlantyckiego po Zatokę Kabiską na Morzu Śródziemnym. Znajduje się na terytorium trzech państw: Maroka, Algierii oraz Tunezji. To właśnie w tym legendarnym paśmie górskim króluje Jbel Toubkal, który wznosi się na 4167 m.n.p.m.

Więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

NOWOŚĆ!

Algieria – Camp Touareg, czyli obóz trekkingowy w sercu Sahary!

Krajobraz algierskiej Sahary

Termin – druga połowa października (czekamy na siatkę połączeń lotniczych)

Plan wyjazdu i szczegóły będzie dostępny pod koniec roku 2023! Już teraz możemy jednak zapewnić, że będzie to prawdziwa przygoda! Podróż samochodami 4×4 po bezdrożach, spanie w berberyjskich namiotach pod gwiazdami oraz eksploracja terenów całkowicie nietkniętych cywilizacją.