Mamy nadzieję, że jesteście głodni podróży i biegowych przygód. Jeśli tak, to chcemy Wam pokazać naszą kartę dań na rok 2023. Chcemy Was trenować, pokazywać rozmaite szlaki i wspólnie z Wami przeżywać biegowe przygody. Połączymy trening biegowy z piękną przyrodą! Każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Rumunii oraz Maroko!

 Obóz sylwestrowy – termin 29.12-1.01.2023

 Cena – 1099 zł

Osoba towarzysząca – 799 zł

 Tak wygląda Kubiesówka zimą

 

Jest takie pytanie, które pada zawsze na koniec roku – „Co robicie na Sylwestra?” Odpowiedzi bywają różne, ale często wkrada się już znużenie. Znów na rynek i stanie na mrozie? A może „Sylwester z Jedynką”, lub prywatka przy której trzeba się narobić? Dlatego proponujemy Wam ciekawą biegową alternatywę. Wyjazd do kwatery głównej Obozów Górskich – Kubiesówki w Beskidzie Żywieckim! Na miejscu oprócz treningów, także ognisko oraz wspólna kolacja sylwestrowa.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

Obóz zimowy Beskid Żywiecki

Termin 13.02-18.02

 Cena – 1399 zł

Na mapie Polski jest wiele  ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, są słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach się człowiek po prostu może zakochać. Jednak Kubiesówka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika, jest wyczekiwanym przez dziecko pierwszą gwiazdką, jest jak wspomnienie pierwszej randki. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć!

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Majówka na biegowo

Termin – 29.04-3.05

Cena – 1199 zł

Bieg Rzeźnika, a może Chojnik lub Chudy Wawrzyniec? Warto wykorzystać weekend majowy, aby podszkolić się na zbiegach  i podejściach!  Jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci Kubiesówkę w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

Wege „czerwcówka” w Krainie Szeptów

Termin – 8.06-11.06

Cena – 1049 zł

Ciche, niezwykle urokliwe miejsce z mnóstwem biegowych szlaków znanych między innymi z Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Do tego przyroda okraszona zdrową, ekologiczną kuchnią. Tak w skrócie można opisać  „Krainę Szeptów”, do której pragniemy Was zaprosić. Będziecie mogli ugasić biegowe pragnienie dziesiątkami kilometrów na łonie natury.

 Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Rumuńskie Karpaty – wyjazd biegowo-trekkingowy 

Termin – 8-15.07.2023

Cena z dojazdem – 3499 zł

Dzikie, niezatłoczone i majestatyczne – Karpaty. W Polsce posiadamy ich maleńką część, kojarzącą się z popularnymi turystycznie Tatrami. Jednak ten długi na 1500 kilometrów łańcuch górski w swojej największej części znajduje się w Rumunii. Nasz plan – to solidne napieranie na tamtejsze 2-tysięczniki. 

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Yellowstone – biegowa wyprawa do USA

Termin – 3.08-13.08.2023

Cena – 8199 zł + 1000$ z przelotem

Najstarszy Park Narodowy na świecie obfitujący w dziką zwierzynę, gejzery, kaniony, błotne wulkany, górskie szczyty, malownicze jeziora i lasy – napisać tak o Yellowstone, to nic nie napisać! Perła w koronie amerykańskiej przyrody czeka na odkrycie na naszym obozie. A to tylko jedna z wielu atrakcji na corocznej biegowej wyprawie szlakami Parków Narodowych USA! Przygodę czas zacząć!

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Maroko – Sahara + trekking na Jbel Toubkal

Orientacyjny termin 23.09-30.09*

Dokładny termin będzie podany po opublikowaniu połączeń lotniczych do Marrakeszu

Orientacyjna cena – 3000 zł + 150 euro + bilet lotniczy (ok. 1000 zł)

Każdej jesieni naszym celem była podróż do Królestwa Maroka. Do tej pory zdobywaliśmy najwyższy szczyt północnej Afryki – Jbel Toubkal 4167 m.n.p.m. Rok temu udało się przetrzeć szlak tego rejonu wraz z eksploracją Sahary, kanionu Todra i wielu innych! Teraz chcemy połączyć kilka atrakcji – atak na 4-tysięcznik, piaszczyste wydmy największej pustyni świata oraz malownicze kaniony! Gotowi na przygodę? W drogę!

Więcej  nowych informacji w marcu 2023 (link do wyjazdu 2022)

ZOBACZ PLAN WYPRAWY 2022