Przygoda, przygoda… każdej chwili szkoda! Życie to podróż a dzięki bieganiu można w przyjemny sposób poznawać świat. Biec z entuzjazmem na następny szczyt, za następny zakręt, aż widok zacznie zapierać dech! Taki cel przyświecać nam będzie w roku 2020. Połączymy trening biegowy z piękną przyrodą! Każdy znajdzie coś dla siebie. Pojedziemy w Beskidy, Tatry, na Słowację oraz takie wciąż dzikie przyrodniczo kraje jak Gruzja czy Maroko! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów dla biegaczy na rok 2021.

 Obóz sylwestrowy – termin  30.12-3.01

Cena – 999 zł

 Tak wygląda Kubiesówka zimą

 

Jest takie pytanie, które pada zawsze na koniec roku – „Co robicie na Sylwestra?” Odpowiedzi bywają różne, ale często wkrada się już znużenie. Znów na rynek i stanie na mrozie? A może „Sylwester z Jedynką”, lub prywatka przy której trzeba się narobić? Dlatego proponujemy Wam ciekawą biegową alternatywę. Wyjazd do kwatery głównej Obozów Górskich – Kubiesówki w Beskidzie Żywieckim!

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ!

 Obóz zimowy Beskid Żywiecki – termin 22.02-28.02

 Cena – 1149 zł

Na mapie Polski jest wiele  ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, są słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach się człowiek po prostu może zakochać. Jednak Kubiesówka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika, jest wyczekiwanym przez dziecko pierwszą gwiazdką, jest jak wspomnienie pierwszej randki. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć!

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ!

Czerwcówka w Beskidzie Żywieckim – termin 3.06 – 6.06

 Cena – 849 zł

Majówka okazała się przedłużeniem pandemicznych restrykcji a pogoda specjalnie nie dopisała, dlatego chcemy Wam zaproponować czerwcówkę”! Sytuacja się poprawia, miejsca noclegowe są już otwierane a życie powoli wraca do normy. Czas podszkolić się na zbiegach i podejściach! Jeśli chcesz spędzić długi weekend czerwcowy na sportowo to proponujemy Ci Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole bez zbędnych luksusów. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

 Alpy w Słowenii –  termin  3.07 – 10.07

 Cena 3499 zł z dojazdem i noclegami

Biegowy bus, swoboda przemieszania się i eksploracja najpiękniejszych zakątków słoweńskich Alp. Park Narodowy Triglav, z najwyższym szczytem niemal 2900 metrów, malownicze jeziora polodowcowe i doliny. Wycieczki biegowe alpejskimi szlakami oraz regeneracja nad Morzem Śródziemnym, dokładniej nad Adriatykiem. Codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

Tatry Zachodnie –  termin 17.07 – 24.07

 Cena 1499 zł

 Tak biegaliśmy w Tatrach

 

Podejścia i zbiegi, zaznajomienie się ze specyfiką poszczególnych szlaków oraz bezcenne  górskie i treningowe porady, które mogą się przydać w najmniej oczekiwanym momencie, do tego lekkoatletyczne oko, które przyjrzy się waszej technice biegu – to wszystko czeka Was na naszym tatrzańskim zgrupowaniu. Będziecie mieli okazje pobiegać po górach, ale także popracować nad siłą i sprawnością ogólną.

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ!

Słowacja –  termin 14.08– 21.08

 Cena – 1799 zł

 Mniej uczęszczane niż Tatry, ciche i wciąż dzikie góry z dużymi przewyższeniami oraz 150 km szlaków pieszych, a dla nas oczywiście biegowych! Naszą bazą wypadową będzie miejscowość Terchova znajdująca się 50 km od granicy z Polską. To tam urodził się Juraj Janosik, słynny zbójnik i słowacki bohater narodowy. Trochę zatem „porozrabiamy” w jego górach!

 Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ!

Maroko – Sahara – termin 3.10 – 10.10

Cena – 2599 zł + przelot

Tak wyglądają krajobrazy w Maroko

Od 3 lat, każdej jesieni naszym celem było podróży Królestwo Maroka. Do tej pory zdobywaliśmy najwyższy szczyt północnej Afryki – Jbel Toubka 4167 m.n.p.m. W tym 2020 roku nie udało się zrealizować planów z uwagi na pandemię COVID-19. Kolejny rok, to kolejna szansa –  chcemy pokazać wam dużo skarbów tego rejonu! Oprócz potężnych Gór Atlas, będziecie mieli okazję biegać po pustyni, w potężnych kanionach lub wbiec na malownicze wydmy piaszczystej Sahary.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ!

 

* Tatry Wysokie – obóz w weekend listopadowy – 10.11-14.11 – w planach szczegóły wkrótce.