Przygoda, przygoda… każdej chwili szkoda! Życie to podróż a dzięki bieganiu można w przyjemny sposób poznawać świat. Biec z entuzjazmem na następny szczyt, za następny zakręt, aż widok zacznie zapierać dech! Taki cel przyświecać nam będzie w roku 2020. Połączymy trening biegowy z piękną przyrodą! Każdy znajdzie coś dla siebie. Pojedziemy do USA, Maroka, Gruzji czy Grecji – będziemy także w górach polskich i słowackich! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów dla biegaczy na rok 2020.

 

Obóz zimowy w Beskidzie Żywieckim – Kubiesówka 8.02-15.02 

Na mapie Polski jest wiele ciekawych miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach można się zakochać. Jednak Kubiesówka we wsi Glinka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika. To miejsce urzeka urokiem oraz spokojem. Nigdzie indziej nie da się tak wyciszyć, skupić na treningu i odciąć od codziennych problemów.

Cena z wyżywieniem 1149 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA KUBIESÓWKA ZIMĄ

 

HIT!!! Obóz biegowo-wycieczkowy na Dzikim Zachodzie – USA – 12.02-23.02 – BRAK MIEJSC

Malownicze szlaki,  niezwykłe formacje skalne, Kanion Kolorado, pustynie, kaktusy, czerwona ziemia oraz niespotykanie wielkie przestrzenie – to czeka na Was podczas biegowej przygody w Parkach Narodowych USA. To będzie niezapomniana wyprawa, po której uśmiech oraz opalenizna kalifornijskiego słońca długo nie zejdą Wam z twarzy!

Cena z przelotem i śniadaniami – 6999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ JAK BYŁO NA NASZYM WYJEŹDZIE W POPRZEDNIM SEZONIE

Majówka w Beskidzie Żywieckim – Kubiesówka – 26.04-2.05

W naszym biegowym domu, kwaterze głównej Obozów Górskich czekają na Was solidne treningi w górskim terenie. Pięciogwiazdkowe hotele, luksusowe spa, wszystko podane na srebrnych tacach i w kryształowych kielichach? To świetne miejsca, aby wypocząć, ale bez biegania. Luksus oznacza wygodę, a od wygody bardzo niedaleko do lenistwa. Dlatego, jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów. W naszym biegowym domu, kwaterze głównej Obozów Górskich czekają na Was solidne treningi w górskim terenie.

Cena z wyżywieniem – 1099 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Obóz śladami Prometeusza – Gruzja – 20.06-28.06 

Wyrypa, wysokie góry, zapierające dech w piersiach widoki a do tego bieganie na wysokościach, wchodzenie na szczyty oraz poznawanie lokalnej kultury znanych już z mitologii greckiej okolic Kaukazu! Obozy Górskie pragną zabrać Was do Gruzji. Jesteście gotowi wyruszyć ku przygodzie?

Cena z przelotem i wyżywieniem – 3799 zł – więcej szczegółów w linku  KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ JAK BYŁO W GRUZJI PODCZAS NASZEGO OBOZU W  POPRZEDNIM SEZONIE

Biegiem przez Tatry Zachodnie – obóz Kościelisko – 18.07-25.07 

To będzie solidna dawka górskiego biegania po tatrzańskich szlakach! Zapraszamy na zgrupowanie biegaczy pragnących dobrze przygotować się do górskich i jesiennych startów oraz tych, którzy chcieliby poznać uroki treningu w górach. Nigdy nie ćwiczyłeś na górskich szlakach? Pokażemy Ci jak się tym bawić i czerpać z tego radość – dasz sobie radę, nawet, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Cena z wyżywieniem – 1399 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁ NASZ OBÓZ W POPRZEDNIM SEZONIE

NOWOŚĆ! Słowacja – Mała Fatra, czyli w górach Janosika16.08-23.08

Mniej uczęszczane niż Tatry, ciche i wciąż dzikie góry z dużymi przewyższeniami oraz 150 km szlaków pieszych, a dla nas oczywiście biegowych! Naszą bazą wypadową będzie miejscowość Terchova znajdująca się 50 km od granicy z Polską. To tam urodził się Juraj Janosik, słynny zbójnik i słowacki bohater narodowy. Będziemy zatem biegać jego szlakami!

Cena z wyżywieniem – 1699 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA MAŁA FATRA

NOWOŚĆ! Maroko – Biegiem przez piaski Sahary i góry Atlas4.10-11.10

To będzie biegowa przygoda na łonie naprawdę dzikiej, surowej i niezwykle pięknej przyrody. Objazdowy obóz po najpiękniejszych zakątkach Maroka połączony z bieganiem. Wysokości często powyżej 2000 m.n.p.m, wydmy Sahary, malownicze kaniony i formacje skalne a to wszystko skropione solidną dawką lokalnej kultury. Będziemy jeździć autami od punktu do punktu na mapie – na miejscu zakładać biegowe buty a potem gnać ku przygodzie! Nie może Was tam zabraknąć.

Cena z przelotem 3499 zł

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁ NASZ REKONESANS PRZED OBOZEM

Roztrenowanie z Obozy Górskie, czyli słoneczna Grecja – Loutraki – termin II połowa listopada 

Greckie Loutraki położone nieopodal Kanału Korynckiego, u styku dwóch mórz Jońskiego i Egejskiego, jest dobrze znane naszej ekipie. Dwukrotnie przeprowadzaliśmy tutaj zimowe obozy klimatyczne. Kilkanaście stopni było na przełomie stycznia i lutego – w listopadzie jest jeszcze odrobinę cieplej a woda w morzu wciąż zachęca do kąpieli. Szykuje się wspaniały, aktywny wypoczynek po sezonie!

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁ NASZ OBÓZ W GRECJI

*Więcej szczegółów wiosną 2020 roku.