Post dodany przez... on 15 września 2019

Na mapie Polski jest wiele  ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, są słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach się człowiek po prostu może zakochać. Jednak Kubiesówka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika, jest wyczekiwanym przez dziecko pierwszą gwiazdką, jest jak wspomnienie pierwszej randki. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć!

Poznaliśmy to miejsce dobrze ponad dekadę temu i wiecie co? Byliśmy przerażeni! Nie tego się spodziewaliście na wstępie? My też nie. Torby pełne ubrań i marsz pod niekończącą się górę. Wniesienie tam solidnego bagażu to naprawdę mocny trening, zwłaszcza kiedy idziesz w nieznane. Po dotarciu upragniony szczyt, próżno szukać pokojów z telewizorami. Można powiedzieć, że cywilizację zostawia się na dole i tam zostawia się również wszelkie problemy, które człowieka rozpraszają. Początkowo jako nastoletni lekkoatleci tego nie zauważyliśmy, jednak zaczęliśmy doceniać z każdym dniem. Jest naprawdę ciężko. Chcesz iść do sklepu? Droga wolna – zaserwujesz sobie 40-minutowy trening siły biegowej. Pragniesz rozrywki? Jakiś serial? Schodzisz na stołówkę i raczysz się gawędą niczym w średniowiecznej karczmie. Integrujesz się, poznajesz, odrywasz się od komórki i zaczynasz… żyć.

Rano budzi Cię zapach jajecznicy od „szczęśliwych kurek” jak mawia o nich gospodyni Pani Teresa Komorek. Każdy posiłek jest ucztą. Możesz być pewny, że niczego Ci nie zabraknie. Nie będziesz chodził głodny niezależnie czy jesz mięso czy interesują Cię wyłącznie roślinki – dostaniesz obiad jak u mamy, popijesz to wszystko babcinym kompotem a potem? A potem wyjdziesz na trening, całą bandą jak za dawnych czasów na osiedlu. Szlaki są niemal puste, zarezerwowane dla nas, na wyciągnięcie ręki, tuż przy naszych klimatycznym schronisku. Nic tylko wyjść na niezapomnianą wyrypę w pięknych okolicznościach przyrody!

Rozmarzyliście się trochę? Poczuliście klimat? Czas teraz na garść szczegółowych informacji o naszym zimowym zgrupowaniu.

Miejsce

Prywatne schronisko Kubiesówka położone jest na wysokości 868 m.n.p.m. nieopodal wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim. Nasi prowadzący odbywali już w tym miejscu zarówno zgrupowania letnie jak i zimowe oraz wykuwali tutaj formę jeszcze w czasach juniorskich. Znają każdy tutejszy szlak jak własną kieszeń. Przyszykujcie się na wymagające treningi, jednak nie obawiajcie się. Naszym priorytetem jest zdrowe i przede wszystkim bezpieczne bieganie prowadzące do prawidłowego rozwoju sportowego.

Więcej o miejscu –>  http://www.kubiesowka.pl

Wyżywienie i pokoje

W cenie pobytu są trzy posiłki dziennie. Domowe, swojskie, pyszne. Zarówno mięsne jak i wegetariańskie po wcześniejszym zgłoszeniu. Jeśli chcecie sobie to najpierw wyobrazić – wygląda to tak – raz w życiu warto zjeść w restauracji z gwiazdką Michelin, jednak na co dzień wolelibyście, aby czekał na Was obiad Pani Tereski. Będziemy zakwaterowani w schludnych i czystych pokojach schroniskowych od 2 do 4 osób (w przypadku większej frekwencji).

Termin

8 lutego – 15 lutego 

Organizatorzy i trenerzy

W zależności od frekwencji nasze zgrupowanie poprowadzi jeden bądź dwóch trenerów. Patryk Aid to synonim kozicy górskiej, choć swoją formę wykuwał od dziecka na bieżni lekkoatletycznej biegając z sukcesami ogólnopolskimi na dystansach do 800 d0 1500 metrów. Przebiegł niemal każdy polski, górski szlak. Wygrał UltraRoztocze, był II na Chudym Wawrzyńcu 85 km, rozgrywanego na szlakach na których będziemy trenować oraz III na Rzeźniku Ultra.  Na asfalcie również czuje się świetnie 5. miejsce na MP w biegu na 100 km w Kaliszu, mówi samo za siebie. Ma niespożyte siły na treningach a jego humor rozbawi Was do łez. Możecie być pewni, że będzie profesjonalnie oraz zabawnie jednocześnie.

*ilość trenerów prowadzących będzie uzależniona od frekwencji

Cena i dane do przelewu

1149  zł

Wpłaty zadatku – 500 zł – niezwłocznie po zapisaniu się – jest to równoznaczne z rezerwacją miejsca

Całość kwoty – do 25 stycznia

W tytule przelewu – Trening biegowy – Beskidy

Numer kontamBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

*W przypadku rezygnacji zadatek nie zostanie zwrócony, jednak w przypadku nieodbycia się obozu organizator zgodnie z obowiązującym prawem oddaje dwukrotność wpłaconej kwoty.

Organizatorem obozów jest  firma Obozy Górskie sp. z.o.o. 

NIP – 1182156428

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

Telefony kontaktowe:

Aleksandra Niwińska –  534 898 555

Maciej Żukiewicz – 510 186 108

Patryk Aid  – 721 700 048

E-mail – obozygorskie@gmail.com

 

 

Opublikowany w... Obozy 2020

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*