Post dodany przez... on 12 maja 2023

Od dwóch lat prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki dla dzieci na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, w Gminie Stare Babice. W związku z tym, że zajęcia odbywają się w trakcie roku szkolnego, w wakacje chcemy zabrać Was na wspólny obóz! Trochę potrenujemy oraz będziemy się świetnie bawić! Zabieramy Was do Puszczy Białowieskiej, do Hajnówki! Czas na szczegóły!

Miejsce

Hajnówka ma dobrze rozwiniętą bazę sportowo-rekreacyjną. Naszą główną areną zajęć będzie piękny, pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny z niebieską bieżnią tartanową oraz wszelką infrastrukturą do skoków i rzutów. Dzieci będą mogły się zapoznać w obiektem, na którym rywalizują dorośli lekkoatleci oraz na nim potrenować. Oprócz tego w mieście jest kryty Park Wodny, z którego będziemy mogli korzystać codziennie.

Miasto leży w otulinie prastarej Puszczy Białowieskiej oraz Białowieskiego Parku Narodowego. Również tam będziemy wybierać się na krajoznawcze wycieczki i gry terenowe, bowiem Puszcza ma doskonałą sieć szlaków pieszych. W ramach dodatkowej atrakcji rekreacyjnej wybierzemy się do Rezerwatu Pokazowego Żubrów, gdzie dzieci będą mogły zobaczyć zwierzęta występujące w Puszczy Białowieskiej, z żubrami na czele, ale także wilkiem, rysiem, łosiem, czy… żubroniem!

Zakwaterowanie

Będziemy zakwaterowani w trzygwiazdkowym Zajeździe „Wrota Lasu” w Hajnówce w 2-osobowych pokojach z łazienkami (jeden pokój 4-osobowy) ze śniadaniem, obiadem oraz kolacją. Kilka minut spacerem od stadionu, basenu oraz lasu.

Więcej o obiekcie przeczytacie TUTAJ

Przykładowy plan dnia

8:00 – wspólne śniadanie

9:30 – wyjście na obiekt sportowy – stadion/las/basen

10:00-12:00 – zajęcia sportowo-rekreacyjne

13:00 – obiad

14:00-15:00 – odpoczynek

15:30 – wyjście na obiekt sportowy – stadion/las/basen

16:00-18:00 – zajęcia sportowo-rekreacyjne

19:00 – kolacja

19:30-21:00 – wspólne zabawy, gry integracyjne, wspólne spędzanie czasu

21:00-22:00 – wieczorna toaleta i cisza nocna

Termin

Wyjazd odbędzie się w dniach 8-15 lipca

Cena – 2099 zł

W cenie wyjazdu wliczone jest:

  • dojazd PKP na trasie Warszawa-Hajnówka-Warszawa
  • 7 noclegów z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie
  • bilety wstępów do parku wodnego
  • korzystanie z innych obiektów sportowo-rekreacyjnych
  • wycieczka do Rezerwatu Pokazowego Żubrów
  • dojazd komunikacją miejską do Rezerwatu
  • całodobowa opieka trenerów
  • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Do ceny należy doliczyć wyłącznie ubezpieczenie NNW wykupywane we własnym zakresie.

Limit uczestników:

Niezależnie od tego, czy organizujemy obozy dla dorosłych czy dzieci naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Dlatego przy dwóch szkoleniowcach – maksymalna ilość uczestników to 14 osób.

Preferowany wiek dzieci – 7-12 lat.

Pierwszeństwo przy zapisach będą mieli uczestnicy naszych zajęć, z terenu Gminy Stare Babice oraz okolic, jednak obóz ma charakter otwarty.

O nas

Organizatorem obozu jest firma Obozy Górskie sp.z.o.o a trenerami prowadzącymi będą Maciej Żukiewicz i Patryk Aid. Informujemy, że posiadamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych w ramach uprawnień trenerskich Polskiego Związku Lekkiej Atletyki lub uprawnień opiekuna kolonijnego. Jako trenerzy przeprowadziliśmy już ponad 50 zgrupowań dla amatorów biegania w Polsce, Europie, Afryce oraz USA. Na obozy sportowe z dziećmi i młodzieżą jeździliśmy w ramach współpracy z klubami UKS „Kusy” Warszawa, KS „Bieniewiczanka” oraz Polskim Związkiem Korfballu.

Jak się zapisać

Zgłoś się mailowo – obozygorskie@gmail.com

Telefony

Patryk – 518-130-066

Maciek – 510-186-108

Płatności:

Numer kontamBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

Zadatek w wysokości – 700 zł bezpośrednio po zapisaniu się.

Reszta kwoty tj. 1399 zł do dnia 1 lipca.

Opublikowany w... Uncategorized

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*