Post dodany przez... on 5 maja 2021

Majówka okazała się przedłużeniem pandemicznych restrykcji a pogoda specjalnie nie dopisała, dlatego chcemy Wam zaproponować „czerwcówkę”! Sytuacja się poprawia, miejsca noclegowe są już otwierane a życie powoli wraca do normy. Czas podszkolić się na zbiegach  i podejściach!  Jeśli chcesz spędzić długi weekend czerwcowy na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Dla Obozów Górskich to miejsce jest tym, czym dla olimpijczyków jest ośrodek przygotowań olimpijskich w Spale czy Cetniewie. To nasze centrum, kuźnia formy, wulkan energii. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć! Cywilizację zostawia się na dole, bowiem jesteśmy zakwaterowani na trasie górskiego szlaku. Wychodzimy ze schroniska i już jesteśmy na treningu. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, zamiast tego wszędzie można dojść lub dobiec. Na najbliższego sklepu? Na dół i do góry – 30 –minutowy trening w gratisie! Na salę gimnastyczną i z powrotem? Do góry i na dół – 30 minutowy trening w gratisie! Gwarantujemy, że nogi będą bolały wielokrotnie, ale uśmiech z twarzy od endorfin nie będzie schodził Wam z twarzy przez cały pobyt.

Szczegóły wyjazdu

Miejsce

Prywatne schronisko Kubiesówka położone jest na wysokości 868 m.n.p.m. nieopodal wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim. Nasi prowadzący odbywali już w tym miejscu zarówno zgrupowania letnie jak i zimowe oraz wykuwali tutaj formę jeszcze w czasach juniorskich. Znają każdy tutejszy szlak jak własną kieszeń. Przyszykujcie się na wymagające treningi, jednak nie obawiajcie się. Naszym priorytetem jest zdrowe i przede wszystkim bezpieczne bieganie prowadzące do prawidłowego rozwoju sportowego. Oprócz treningów w górach będziemy także skupiać się na treningach uzupełniających poprawiających sprawność ogólną, gibkość czy koordynację ruchową, co pozwoli Wam poprawić technikę biegu.

Więcej o miejscu –>  http://www.kubiesowka.pl

Wyżywienie i pokoje

W cenie pobytu są trzy posiłki dziennie. Domowe, swojskie, pyszne. Zarówno mięsne jak i wegetariańskie po wcześniejszym zgłoszeniu. Jeśli chcecie sobie to najpierw wyobrazić – wygląda to tak – raz w życiu warto zjeść w restauracji z gwiazdką Michelin, jednak na co dzień wolelibyście, aby czekał na Was obiad Pani Tereski. Będziemy zakwaterowani w schludnych i czystych pokojach schroniskowych od 2 do max 3 osób. Wyżywienie obejmować będzie śniadania, obiady i kolacje.

Treningi

Podczas zgrupowania obciążenia będą dobierane do waszych możliwości. . Bazowym treningiem będą oczywiście wypady na górskie szlaki, jednak liczba kilometrów oraz tempo będzie dostosowywane do grup. Oprócz tego wykonamy szereg treningów uzupełniających, siłowych, tempowych, technicznych i rozciągających.  Weekend jest dość krótki, dlatego będziemy wykonywać do 3 jednostek treningowych dziennie.

Termin

3.06-6.06

Obóz rozpoczynać się będzie od obiadu  ok. 14:00 a kończyć około godziny 14:00 po obiedzie, w dzień wyjazdu wykonamy jeszcze długą jednostkę treningową po śniadaniu. W dzień rozpoczęcia zgrupowania wykonamy trening po obiedzie oraz po kolacji.

Prowadzący

Z uwagi na czasy obóz odbędzie się już od 6 chętnych uczestników a zgrupowanie poprowadzi trener Patryk Aid. Były lekkoatleta a obecnie biegacz górski i uliczny. Wielokrotnie melduje się na podium prestiżowych biegów górskich w Polsce, a na asfalcie potrafi przebiec maraton w 2:39. Możecie liczyć na jego wskazówki i bardzo wszechstronne doświadczenie biegowe – od dystansów 400 metrów do 100… kilometrów.

Cena i dane do przelewu

849 zł za turnus

Wpłaty zadatku – 400 zł bezpośrednio po zapisaniu się, wpłata jest gwarancją miejsca

Pozostała kwota – do 28 maja

W tytule przelewu – Trening – Czerwcówka oraz imię i nazwisko

Numer kontamBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

Organizatorem obozów jest  firma Obozy Górskie sp. z.o.o. 

NIP – 1182156428

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

Maciej Żukiewicz – 510 186 108

Patryk Aid – 518 130 066

E-mail – obozygorskie@gmail.com

Opublikowany w... Uncategorized

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*