Post dodany przez... on 21 marca 2018

Nieśmiało ozłocone drzewa, ostatnie ciepłe promienie słońca na falujących trawach bieszczadzkich połonin – to urokliwe i wciąż dzikie miejsce na mapie Polski będzie na wyciągniecie biegowej stopy na naszym wrześniowym obozie.

Masz dość ciągłego pośpiechu, patrzenia na zegarek, zerkania na telefon komórkowy i odpisywania na maile? Chciałbyś odetchnąć naprawdę świeżym powietrzem, rozkoszować się bezkresnym, pięknym widokiem, poczuć powiew wiatru na twarzy i oddać się pasji biegania? To bez wątpienia propozycja dla Ciebie. Nieważne czy jesteś biegaczem zaawansowanym, czy też początkującym, warianty tras oraz opcje treningowe przygotowane przez prowadzących sprawią, że niezależnie od poziomu każdy ze zgrupowania wyniesie wiele cennego doświadczenia.

Jeżeli oprócz aspektów czysto treningowych jesteś osobą nastawioną na chęć poznawania i obcowania z naturą to również dobrze trafiłeś. Trening biegowy to oczywiście podstawa naszego zgrupowania, jednak chodzi także o fantastyczną przygodę przeżywaną wspólnie z fajną obozową ekipą. Zdobędziemy niejeden szczyt, poznamy niejedną leśną ścieżkę, malowniczą łąkę czy dukt. Pobawimy się gumami oporowymi, piłkami lekarskimi, nie zabraknie również biegowych gawęd i opowieści. Brzmi sympatycznie? Czas na szczegóły.

Terminy i miejsce wyjazdu:

Bieszczady

Miejscowość  – Czarna

Opcja tygodniowa:

16-23 września

Opcja skrócona:

19-23 września

Zakwaterowanie:

„Zajazd pod Czarnym Kogutem” – stylowe miejsce, utrzymane w rustykalnym stylu z dobrą kuchnią, lokalnym piwem oraz winiarnią. Więcej o ośrodku tutaj à http://www.czarna.bieszczady.pl/

Zapisy :

Mailowo – obozygorskie@gmail.com

Sprawy organizacyjne

Patryk – 518 130 066

Maciej  – 510 186 108

*W przypadku zapisu prosimy o możliwie szybkie wpłacenie zadatku, które jest gwarantem udziału w zgrupowaniu.

Cena:

Turnus dłuższy – 999 złotych

Turnus krótszy – 699 złotych

Zadatek wynosi – 400 złotych

Termin wpłaty pełnej kwoty – do 1 września

Dane do przelewu:

Obozy Górskie sp. z.o.o. 

Tytułem – Trening biegowy Bieszczady

Numer konta: mBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

Cena zawiera:

  • Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
  • Śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obfite obiadokolacje, w zależności od harmonogramu dnia możliwość zmiany na obiad i kolację.
  • Opieka trenerska podczas treningów oraz w czasie wolnym (możliwości porady indywidualnej)
  • Treningi na piłkach lekarskich i gumach oporowych
  • Ubezpieczenie NNW
  • Wstępy do Bieszczadzkiego Parku Narodowego
  • Opłatę klimatyczną
  • Wspólne ognisko

O prowadzących:

Patryk Aid –  były lekkoatleta klubu UKS Kusy Warszawa i Polonia Warszawa na dystansach średnich ( 800 i 1500 m.), podczas której uzyskiwał wyniki zaliczające się do ścisłej czołówki ogólnopolskich tabel kategoriach wiekowych. W 2013 roku wraz z kolegami z uczelnianego AZS zdobył drużynowo II miejsce, podczas Akademickiego Pucharu Polski na dystansie półmaratońskim w Pile. Ma także liczne sukcesy w biegach górskich. Największym z nich jest trzecie miejsce na dystansie 110 km w Ultra Rzeźniku rozgrywanym w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego. Wraz z Maciejem Żukiewiczem rozwija projekt treningowy Obozygórskie.pl, organizuje obozy oraz pracuje jako trener personalny. Jako instruktor współpracował dotychczas przy akcji New Balance – Pobiegani.pl oraz Puma – Run&Fit. W 2017 roku zajął 5 miejsce podczas Mistrzostw Polski w biegu na 100 km w Kaliszu osiągając cza 8 godzin i 20 minut.

Maciej Żukiewicz –  z zawodu magister dziennikarstwa, swoją karierę zaczynał w TVP Sport, współtworzył program „Biegajmy razem” razem z ikoną polskiego maratonu, Jerzym Skarżyńskim. W latach szkolnych trenował na bieżni lekkoatletycznej specjalizując się w biegu na 400 metrów, był reprezentantem Polski do lat 18. Obecnie jako instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki zajmuje się szkoleniem amatorów, w tym od 2015 roku także Aleksandry. Od 4 lat prowadzi zajęcia w klubie LKS „Olymp” Błonie, jest także trenerem amatorskiej grupy Ożarów Mazowiecki Biega oraz ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię, na której stronie internetowej udziela cennych rad w swoich tekstach poradnikowych. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał także w przychodni „Fimedica”, gdzie prowadził autorskie personalne zajęcia „Biegaj Zdrowo”. Organizował także obozy biegowe w Beskidzie Żywieckim, Bieszczadach i Tatrach. Jest także organizatorem i pomysłodawcą pierwszego w historii obozu wycieczkowo-biegowego po Parkach Narodowych Ameryki Północnej. W 2017 roku jako trener doprowadził Aleksandrę Niwińską do tytułu wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym, za co został nagrodzony przez Ministra Sportu i Turystyki.

 

Opublikowany w... Obozy 2018

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*