Post dodany przez... on 10 grudnia 2019

Pięciogwiazdkowe hotele, luksusowe spa, wszystko podane na srebrnych taca i w kryształowych kielichach? To świetne miejsca, aby wypocząć, ale bez biegania. Luksus oznacza wygodę, a od wygody bardzo niedaleko do lenistwa. Dlatego jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Dla Obozów Górskich to miejsce jest tym, czym dla olimpijczyków jest ośrodek przygotowań olimpijskich w Spale czy Cetniewie. To nasze centrum, kuźnia formy, wulkan energii. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć! Cywilizację zostawia się na dole, bowiem jesteśmy zakwaterowani na trasie górskiego szlaku. Wychodzimy ze schroniska i już jesteśmy na treningu. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, zamiast tego wszędzie można dojść lub dobiec. Na najbliższego sklepu? Na dół i do góry – 30 –minutowy trening w gratisie! Na salę gimnastyczną i z powrotem? Do góry i na dół – 30 minutowy trening w gratisie! Gwarantujemy, że nogi będą bolały wielokrotnie, ale uśmiech z twarzy od endorfin nie będzie schodził Wam z twarzy przez cały pobyt.

Szczegóły wyjazdu

Miejsce

Prywatne schronisko Kubiesówka położone jest na wysokości 868 m.n.p.m. nieopodal wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim. Nasi prowadzący odbywali już w tym miejscu zarówno zgrupowania letnie jak i zimowe oraz wykuwali tutaj formę jeszcze w czasach juniorskich. Znają każdy tutejszy szlak jak własną kieszeń. Przyszykujcie się na wymagające treningi, jednak nie obawiajcie się. Naszym priorytetem jest zdrowe i przede wszystkim bezpieczne bieganie prowadzące do prawidłowego rozwoju sportowego. Oprócz treningów w górach będziemy mieć do dyspozycji szkolną salę gimnastyczną w Ujsołach na treningi uzupełniające.

Więcej o miejscu –>  http://www.kubiesowka.pl

Wyżywienie i pokoje

W cenie pobytu są trzy posiłki dziennie. Domowe, swojskie, pyszne. Zarówno mięsne jak i wegetariańskie po wcześniejszym zgłoszeniu. Jeśli chcecie sobie to najpierw wyobrazić – wygląda to tak – raz w życiu warto zjeść w restauracji z gwiazdką Michelin, jednak na co dzień wolelibyście, aby czekał na Was obiad Pani Tereski. Będziemy zakwaterowani w schludnych i czystych pokojach schroniskowych od 2 do max 4 osób (w przypadku większej frekwencji). Wyżywienie obejmować będzie śniadania, obiady i kolacje.

Treningi

Podczas zgrupowania obciążenia będą dobierane do waszych możliwości. Utworzymy 2 do 3 grup zaawansowania. Bazowym treningiem będą oczywiście wypady na górskie szlaki, jednak liczba kilometrów oraz tempo będzie dostosowywane do grup. Oprócz tego wykonamy szereg treningów uzupełniających, siłowych, tempowych, technicznych i rozciągających. Będziecie mogli liczyć także na nasze wsparcie teoretyczne. Posłuchać rad trenera czy rehabilitanta, bowiem w naszej ekipie będzie fizjoterapeutka i wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym Aleksandra Niwińska.

Termin

26 kwietnia – 2 maja

Obóz rozpoczynać się będą od obiadu a kończyć około godziny 12:00 po śniadaniu i treningu

Organizatorzy i prowadzący

W zależności od frekwencji nasze zgrupowanie poprowadzi dwóch bądź trzech trenerów. Aleksandra Niwińska – wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym oraz 3. zawodniczka Spartathlonu 2017, magister fizjoterapii. Maciej Żukiewicz oraz Patryk Aid – twórcy projektu Obozy Górskie, trenerzy amatorów, byli zawodnicy a obecnie ścigający się na trasach górskich i asfaltowych w biegach masowych. Maciej to były reprezentantem Polski do lat 18 w sztafecie 4×400 metrów, wielokrotnie w pierwszej czwórce mistrzostw kraju. Jest trenerem Aleksandry i za wyniki osiągnięte w 2017 roku otrzymał nagrodę o Ministra Sportu i Turystyki. Patryk to synonim kozicy górskiej, przebiegł każdy polski, górski szlak. Wygrał UltraRoztocze, był II na Chudym Wawrzyńcu, na szlakach, którego będziemy trenować oraz III na Rzeźniku Ultra. Ma niespożyte siły na treningach a jego humor rozbawi Was do łez. Możecie być pewni, że będzie profesjonalnie oraz zabawnie jednocześnie.

*ilość trenerów prowadzących będzie uzależniona od frekwencji

Cena i dane do przelewu

1099 zł za turnus

Wpłaty zadatku – 400 zł bezpośrednio po zapisaniu się, wpłata jest gwarancją miejsca

Pozostała kwota – do 10 kwietnia

W tytule przelewu – Trening biegowy – Beskidy

Numer kontamBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

*W przypadku rezygnacji zadatek nie zostanie zwrócony, jednak w przypadku nieodbycia się obozu organizator zgodnie z obowiązującym prawem oddaje dwukrotność wpłaconej kwoty.

Organizatorem obozów jest  firma Obozy Górskie sp. z.o.o. 

NIP – 1182156428

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

Telefony kontaktowe:

Aleksandra –  534 898 555

Maciej – 510 186 108

Patryk – 518 130 066

E-mail – obozygorskie@gmail.com

 

Opublikowany w... Obozy 2019

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.

Pozostaw wiadomość

*