Szykuje się wyjątkowy rok dla naszego projektu. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy w góry polskie, euroazjatyckie, afrykańskie oraz amerykańskie! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów dla biegaczy na rok 2019.

Obóz sylwestrowy – Kubiesówka 29.12-5.01 – ZAKOŃCZONY

W Beskidzie Żywieckim przywitamy Nowy Rok. Będzie trochę, zabawy, górskich wycieczek, spokojnych rozbiegań oraz edukacyjnych biegowych gawęd w naszej kwaterze głównej, czyli „Kubiesówce”

Cena z wyżywieniem 999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Obóz klimatyczny w Grecji – 2.02-9.02 – ZAKOŃCZONY

Tak było rok temu

Nie będzie śniegu, mrozu, ani smogu. Będzie czyste powietrze, morze, góry i puste ścieżki, szutrowe szlaki a także asfaltowe drogi w oliwnych gajach i pomarańczowych ogrodach. Za miejsce treningowe wybraliśmy Lutraki. To lokalizacja u podnóża gór Geranii, nad samym morzem, do którego można wskoczyć także zimą. Miejscowości jest położona zaraz obok atrakcji turystycznej – Kanału Korynckiego.

Cena z przelotem i śniadaniami – 2499 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

Beskid Żywiecki, przygotuj formę na wiosnę – 23.02-2.03 – ZAKOŃCZONY

Na mapie Polski jest wiele ciekawych miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach można się zakochać. Jednak Kubiesówka we wsi Glinka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika. To miejsce urzeka urokiem oraz spokojem. Nigdzie indziej nie da się tak wyciszyć, skupić na treningu i odciąć od codziennych problemów.

Cena z wyżywieniem – 999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

Biegowa majówka – 28.04-4.05 – ZAKOŃCZONY

Pięciogwiazdkowe hotele, luksusowe spa, wszystko podane na srebrnych taca i w kryształowych kielichach? To świetne miejsca, aby wypocząć, ale bez biegania. Luksus oznacza wygodę, a od wygody bardzo niedaleko do lenistwa. Dlatego jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów.

Cena z wyżywieniem – 999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Obóz śladami Prometeusza – Gruzja – 21.06-29.06 – ZAKOŃCZONY

Wyrypa, wysokie góry, zapierające dech w piersiach widoki a do tego bieganie na wysokościach, wchodzenie na szczyty oraz poznawanie lokalnej kultury znanych już z mitologii greckiej okolic Kaukazu! Obozy Górskie pragną zabrać Was na do Gruzji. Jesteście gotowi wyruszyć ku przygodzie?

Cena z przelotem i wyżywieniem – 3499 zł – więcej szczegółów w linku  KLIKNIJ TUTAJ

Biegiem przez Tatry Zachodnie – obóz Kościelisko – 20.07-27.07 – ZAKOŃCZONY

Tak było rok temu

To będzie solidna dawka górskiego biegania po tatrzańskich szlakach! Zapraszamy na zgrupowanie biegaczy pragnących dobrze przygotować się do górskich i jesiennych startów oraz tych, którzy chcieliby poznać uroki treningu w górach. Nigdy nie ćwiczyłeś na górskich szlakach? Pokażemy Ci jak się tym bawić i czerpać z tego radość – dasz sobie radę, nawet, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Cena z wyżywieniem – 1299 zł – więcej szczegółów w linku  KLIKNIJ TUTAJ

MEGA HIT!!!Parki Narodowe USA – Biegiem przez Dziki Zachód– 16.08-31.08 – BRAK MIEJSC

Malownicze szlaki, formacje skalne, kaniony, gejzery, lasy, góry, pustynie, niespotykanie wielkie przestrzenie – to czeka na Was podczas biegowej przygody w Parkach Narodowych USA. To będzie niezapomniana wyprawa, po której uśmiech długo nie zejdzie Wam z twarzy!

Cena z przelotem i śniadaniami – 7999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Maroko – Trekking na Jbel Toubka 4167 m.n.p.m oraz zwiedzanie Marrakeszu – 2.10-6.10 – ZAPISY TRWAJĄ – 2 miejsca wolne

Tak było rok temu

Północna Afryka. Maroko. Góry Atlas. Najwyższe pasmo na Czarnym Lądzie. Rozciąga się na przestrzeni ponad 2000 km od wybrzeży Oceanu Atlantyckiego po Zatokę Kabiską na Morzu Śródziemnym. Znajduje się na terytorium trzech państw: Maroka, Algierii oraz Tunezji. To właśnie w tym legendarnym paśmie górskim króluje Jbel Toubkal, który wznosi się na 4167 m.n.p.m.

Cena z wyżywieniem i noclegami – 800 zł + 200 euro – szczegóły w linku KLIKNIJ TUTAJ

Roztrenowanie z Obozy Górskie – Sardynia, wyspa długowieczności – 9.11-16.11  – TRWAJĄ ZAPISY -2 miejsca wolne

Każdy biegacz potrzebuje po sezonie chwili wytchnienia, delikatnego wysiłku, który zresetuje i zregeneruje organizm przed kolejnym budowaniem formy. Dlatego chcemy Was zaprosić na wspólny, biegowy urlop. Trekking, marszobiegi, spokojne wycieczki czekają na Was w Parku Narodowym Gennargentu, z najwyższym szczytem 1834 m.n.p.m. Oprócz tego biegu regeneracyjne wzdłuż wybrzeża, dużo gibkości oraz sprawności ogólnej na tamtejszych plażach.

Cena za 7 dni z noclegami oraz biletem lotniczym na trasie Kraków – Cagliari – Kraków – 1999 zł