Mamy nadzieję, że jesteście głodni podróży i biegowych przygód. Jeśli tak, to chcemy Wam pokazać naszą kartę dań na rok 2022. Choć świat się zmienił, my pozostajemy uśmiechnięci i biegowo zakręceni. Chcemy Was trenować, pokazywać rozmaite szlaki i wspólnie z Wami przeżywać biegowe przygody. Połączymy trening biegowy z piękną przyrodą! Każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Gruzji oraz Maroko!

 

 Obóz sylwestrowy – termin 29.12-2.01

 Cena – 1099 zł

 Tak wygląda Kubiesówka zimą

 

Jest takie pytanie, które pada zawsze na koniec roku – „Co robicie na Sylwestra?” Odpowiedzi bywają różne, ale często wkrada się już znużenie. Znów na rynek i stanie na mrozie? A może „Sylwester z Jedynką”, lub prywatka przy której trzeba się narobić? Dlatego proponujemy Wam ciekawą biegową alternatywę. Wyjazd do kwatery głównej Obozów Górskich – Kubiesówki w Beskidzie Żywieckim! Na miejscu oprócz treningów, także ognisko oraz wspólna kolacja sylwestrowa.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

 

Amerykański, biegowy sen – termin 2.02-13.02

 Cena – 7999 zł z przelotem

 

Luty to czas smogu, kurtek, śliskich ulic czy chodników. Możesz to zmienić lecąc na południowy zachód USA i biegając przez Kalifornię, Arizonę i Nevadę, gdzie słońce świeci przez okrągły rok. Oprócz przyjemnej temperatury czekają na Was niezapomniane krajobrazy, dzika przyroda oraz plenery rodem z kultowych westernów. Jeśli tylko USA otworzy swoje granice – jesteśmy gotowi!

 Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

 

Obóz zimowy Beskid Żywiecki – termin 19.02-26.02

 Cena – 1249 zł

Na mapie Polski jest wiele  ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, są słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach się człowiek po prostu może zakochać. Jednak Kubiesówka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika, jest wyczekiwanym przez dziecko pierwszą gwiazdką, jest jak wspomnienie pierwszej randki. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć!

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

 

Majówka w Beskidzie Żywieckim – termin 29.04 – 3.05

 Cena – 999 zł

Warto wykorzystać weekend majowy, aby podszkolić się na zbiegach  i podejściach!  Jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę”, czyli mieszkanie… 10 metrów od szlaku. Beskid Żywiecki to doskonały poligon doświadczalny przed letnimi startami w górach. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów, które rozleniwiają. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

 

Wege „czerwcówka” w Krainie Szeptów termin 16.06-19.06

 Cena – 899 zł

 

 Ciche, niezwykle urokliwe miejsce z mnóstwem biegowych szlaków znanych między innymi z Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Do tego przyroda okraszona zdrową, ekologiczną kuchnią. Tak w skrócie można opisać  „Krainę Szeptów”, do której pragniemy Was zaprosić. Będziecie mogli ugasić biegowe pragnienie dziesiątkami kilometrów na łonie natury.

 Więcej informacji w linku  KLIKNIJ TUTAJ

 

Tatry Zachodnie – termin 16.07 – 23.07

 Cena 1499 zł

 

Podejścia i zbiegi, zaznajomienie się ze specyfiką poszczególnych szlaków oraz bezcenne  górskie i treningowe porady, które mogą się przydać w najmniej oczekiwanym momencie, do tego lekkoatletyczne oko, które przyjrzy się waszej technice biegu – to wszystko czeka Was na naszym tatrzańskim zgrupowaniu. Będziecie mieli okazje pobiegać po górach, ale także popracować nad siłą i sprawnością ogólną.

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

 

Gruzja – termin 13.08 – 20.08 

Cena 2799 zł + przelot

 

 Wyrypa, wysokie góry, zapierające dech w piersiach widoki a do tego bieganie na wysokościach, wchodzenie na szczyty oraz poznawanie lokalnej kultury znanych już z mitologii greckiej… Tak było w 2019 roku! Obozy Górskie ruszają do Gruzji ponownie, gdyż kraj jest otwarty dla osób posiadających paszport covidowy! Zapoznajcie się ze szczegółami!

Więcej informacji w linku KLIKNIJ TUTAJ

 

Maroko – Sahara – termin 1.10 – 8.10

Cena – 2599 zł + przelot

Tak wyglądają krajobrazy w Maroko

Od 3 lat, każdej jesieni naszym celem było podróży Królestwo Maroka. Do tej pory zdobywaliśmy najwyższy szczyt północnej Afryki – Jbel Toubka 4167 m.n.p.m. W tym 2020 roku nie udało się zrealizować planów z uwagi na pandemię COVID-19. Kolejny rok, to kolejna szansa –  chcemy pokazać wam dużo skarbów tego rejonu! Oprócz potężnych Gór Atlas, będziecie mieli okazję biegać po pustyni, w potężnych kanionach lub wbiec na malownicze wydmy piaszczystej Sahary.

Więcej  nowych informacji wkrótce (link do wyjazdu 2021)

ZOBACZ PLAN WYPRAWY 2021

 

 Tatry Wysokie – obóz w weekend listopadowy – 10.11-13.11 – w planach szczegóły wkrótce.