Post dodany przez... on 9 września 2018

Szykuje się wyjątkowy rok dla naszego projektu. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy w góry polskie, euroazjatyckie, afrykańskie oraz amerykańskie! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów dla biegaczy na rok 2019.

Obóz sylwestrowy – Kubiesówka 29.12-5.01

W Beskidzie Żywieckim przywitamy Nowy Rok. Będzie trochę, zabawy, górskich wycieczek, spokojnych rozbiegań oraz edukacyjnych biegowych gawęd w naszej kwaterze głównej, czyli „Kubiesówce”

Cena z wyżywieniem 999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Obóz klimatyczny w Grecji – 2.02-9.02

Tak było rok temu

Nie będzie śniegu, mrozu, ani smogu. Będzie czyste powietrze, morze, góry i puste ścieżki, szutrowe szlaki a także asfaltowe drogi w oliwnych gajach i pomarańczowych ogrodach. Za miejsce treningowe wybraliśmy Lutraki. To lokalizacja u podnóża gór Geranii, nad samym morzem, do którego można wskoczyć także zimą. Miejscowości jest położona zaraz obok atrakcji turystycznej – Kanału Korynckiego.

Cena z przelotem i śniadaniami – 2499 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

Beskid Żywiecki, przygotuj formę na wiosnę – 23.02-2.03

Na mapie Polski jest wiele ciekawych miejsc. Są wspaniałe hotele i restauracje, słynne szlaki i szczyty. W wielu miejscach można się zakochać. Jednak Kubiesówka we wsi Glinka jest dla Obozów Górskich zapachem ciasta wyciąganym przez babcie z piekarnika. To miejsce urzeka urokiem oraz spokojem. Nigdzie indziej nie da się tak wyciszyć, skupić na treningu i odciąć od codziennych problemów.

Cena z wyżywieniem – 999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

Biegowa majówka – 28.04-4.05

Pięciogwiazdkowe hotele, luksusowe spa, wszystko podane na srebrnych taca i w kryształowych kielichach? To świetne miejsca, aby wypocząć, ale bez biegania. Luksus oznacza wygodę, a od wygody bardzo niedaleko do lenistwa. Dlatego jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów.

Cena z wyżywieniem – 999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Obóz śladami Prometeusza – Gruzja – 21.06-29.06

Wyrypa, wysokie góry, zapierające dech w piersiach widoki a do tego bieganie na wysokościach, wchodzenie na szczyty oraz poznawanie lokalnej kultury znanych już z mitologii greckiej okolic Kaukazu! Obozy Górskie pragną zabrać Was na do Gruzji. Jesteście gotowi wyruszyć ku przygodzie?

Cena z przelotem i wyżywieniem – 3499 zł – więcej szczegółów w linku  KLIKNIJ TUTAJ

Biegiem przez Tatry Zachodnie – obóz Kościelisko – 20.07-27.07

Tak było rok temu

To będzie solidna dawka górskiego biegania po tatrzańskich szlakach! Zapraszamy na zgrupowanie biegaczy pragnących dobrze przygotować się do górskich i jesiennych startów oraz tych, którzy chcieliby poznać uroki treningu w górach. Nigdy nie ćwiczyłeś na górskich szlakach? Pokażemy Ci jak się tym bawić i czerpać z tego radość – dasz sobie radę, nawet, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Cena z wyżywieniem – 1299 zł – więcej szczegółów w linku  KLIKNIJ TUTAJ

MEGA HIT!!!Parki Narodowe USA – Biegiem przez Dziki Zachód– 16.08-31.08

Malownicze szlaki, formacje skalne, kaniony, gejzery, lasy, góry, pustynie, niespotykanie wielkie przestrzenie – to czeka na Was podczas biegowej przygody w Parkach Narodowych USA. To będzie niezapomniana wyprawa, po której uśmiech długo nie zejdzie Wam z twarzy!

Cena z przelotem i śniadaniami – 7999 zł – więcej szczegółów w linku KLIKNIJ TUTAJ

HIT!!! Maroko – Trekking na Jbel Toubka 4167 m.n.p.m oraz zwiedzanie Marrakeszu – pierwsza połowa października (dokładny termin wkrótce)

Tak było rok temu

Północna Afryka. Maroko. Góry Atlas. Najwyższe pasmo na Czarnym Lądzie. Rozciąga się na przestrzeni ponad 2000 km od wybrzeży Oceanu Atlantyckiego po Zatokę Kabiską na Morzu Śródziemnym. Znajduje się na terytorium trzech państw: Maroka, Algierii oraz Tunezji. To właśnie w tym legendarnym paśmie górskim króluje Jbel Toubkal, który wznosi się na 4167 m.n.p.m.

Cena z wyżywieniem i noclegami – 800 zł + 200 euro

Obiegnij wyspę – biegiem zamiast autem przez Kefalonię – listopad (w planach)

Lądujemy na greckiej wyspie Kefalonii. Górzysta, malownicza, cicha i spokojna. Dookoła ok. 140 kilometrów szlakami i drogami.  Nasz plan to biec z miejsca na miejsce, od plaży do plaży od miejscowości do miejscowości, spędzając resztę dnia ćwiczeniach uzupełniających i wypoczynku na plaży lub kąpieli w jeszcze wciąż ciepłym Morzu Śródziemnym. Zamiast skuterka czy samochodu, dwie nogi – sposób, aby rozpocząć i zakończyć bieg w tym miejscu po tygodniu!

Cena za 7 dni z noclegami i śniadaniami ok. 1500 zł + przelot

Opublikowany w... Obozy 2019

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.