Post dodany przez... on 6 grudnia 2017

Pięciogwiazdkowe hotele, luksusowe spa, wszystko podane na srebrnych taca i w kryształowych kielichach? To świetne miejsca, aby wypocząć, ale bez biegania. Luksus oznacza wygodę, a od wygody bardzo niedaleko do lenistwa. Dlatego jeśli chcesz spędzić majówkę na sportowo to proponujemy Ci „Kubiesówkę” w Beskidzie Żywieckim. Schludnie, czysto z przepysznym, domowym jedzeniem na stole – bez zbędnych luksusów. Tylko my, góry i wspaniała przygoda za niewielkie pieniądze.

Dla Obozów Górskich to miejsce jest tym, czym dla olimpijczyków jest ośrodek przygotowań olimpijskich w Spale czy Cetniewie. To nasze centrum, kuźnia formy, wulkan energii. Położona we wsi Glinka w Beskidzie Żywieckim Kubiesówka jest po prostu naszym sportowym domem, w którym chcemy was ugościć! Cywilizację zostawia się na dole, bowiem jesteśmy zakwaterowani na trasie górskiego szlaku. Wychodzimy ze schroniska i już jesteśmy na treningu. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, zamiast tego wszędzie można dojść lub dobiec. Na najbliższego sklepu? Na dół i do góry – 30 –minutowy trening w gratisie! Na salę gimnastyczną i z powrotem? Do góry i na dół – 30 minutowy trening w gratisie! Gwarantujemy, że nogi będą bolały wielokrotnie, ale uśmiech z twarzy od endorfin nie będzie schodził Wam z twarzy przez cały pobyt.

Szczegóły wyjazdu

Miejsce

Prywatne schronisko Kubiesówka położone jest na wysokości 868 m.n.p.m. nieopodal wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim. Nasi prowadzący odbywali już w tym miejscu zarówno zgrupowania letnie jak i zimowe oraz wykuwali tutaj formę jeszcze w czasach juniorskich. Znają każdy tutejszy szlak jak własną kieszeń. Przyszykujcie się na wymagające treningi, jednak nie obawiajcie się. Naszym priorytetem jest zdrowe i przede wszystkim bezpieczne bieganie prowadzące do prawidłowego rozwoju sportowego. Oprócz treningów w górach będziemy mieć do dyspozycji szkolną salę gimnastyczną w Ujsołach na treningi uzupełniające.

Więcej o miejscu –>  http://www.kubiesowka.pl

Wyżywienie i pokoje

W cenie pobytu są trzy posiłki dziennie. Domowe, swojskie, pyszne. Zarówno mięsne jak i wegetariańskie po wcześniejszym zgłoszeniu. Jeśli chcecie sobie to najpierw wyobrazić – wygląda to tak – raz w życiu warto zjeść w restauracji z gwiazdką Michelin, jednak na co dzień wolelibyście, aby czekał na Was obiad Pani Tereski. Będziemy zakwaterowani w schludnych i czystych pokojach schroniskowych od 2 do max 4 osób (w przypadku większej frekwencji). Wyżywienie obejmować będzie śniadania, obiady i kolacje.

Treningi

Podczas zgrupowania obciążenia będą dobierane do waszych możliwości. Utworzymy 2 do 3 grup zaawansowania. Bazowym treningiem będą oczywiście wypady na górskie szlaki, jednak liczba kilometrów oraz tempo będzie dostosowywane do grup. Oprócz tego wykonamy szereg treningów uzupełniających, siłowych, tempowych, technicznych i rozciągających. Będziecie mogli liczyć także na nasze wsparcie teoretyczne. Posłuchać rad trenera czy rehabilitanta, bowiem w naszej ekipie będzie fizjoterapeutka i wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym Aleksandra Niwińska.

Termin

1-6 maja 2018

Obóz rozpoczynać się będą od obiadu a kończyć około godziny 12:30 po głównym treningu (wcześniej będzie jeszcze rozruch).

Prowadzący:

Aleksandra Niwińska – magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz wybitna biegaczka ultra. W swojej karierze zdobyła pięć złotych medali mistrzostw Polski, wielokrotnie ustanawiając rekordy kraju w biegu 24-godzinnym. W 2015 roku zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy w rywalizacji drużynowej oraz brązowy medal mistrzostw świata w biegu dobowym przebiegając niemal 226 km. Obecnie jest posiadaczką najlepszego wyniku w historii Polski w biegu 12-godzinnym z rezultatem 139,5 km, co było najlepszym rezultatem w 2016 roku na świecie. W 2017 roku została indywidualną wicemistrzynią świata w biegu 24-godzinnym z rezultatem 251 km oraz trzecią zawodniczką wyścigu Spartathlon Ultra Race na dystansie 246 km. Jej wiedza fizjoterapeutyczna połączona z ogromnym doświadczeniem biegowym sprawia, że nasze obozy będę nie tylko efektywne pod względem sportowy, ale także bezpieczne pod względem zdrowotnym.

Patryk Aid –  były lekkoatleta klubu UKS Kusy Warszawa i Polonia Warszawa na dystansach średnich ( 800 i 1500 m.), podczas której uzyskiwał wyniki zaliczające się do ścisłej czołówki ogólnopolskich tabel kategoriach wiekowych. W 2013 roku wraz z kolegami z uczelnianego AZS zdobył drużynowo II miejsce, podczas Akademickiego Pucharu Polski na dystansie półmaratońskim w Pile. Ma także liczne sukcesy w biegach górskich. Największym z nich jest trzecie miejsce na dystansie 110 km w Ultra Rzeźniku rozgrywanym w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego. Wraz z Maciejem Żukiewiczem rozwija projekt treningowy Obozygórskie.pl, organizuje obozy oraz pracuje jako trener personalny. Jako instruktor współpracował dotychczas przy akcji New Balance – Pobiegani.pl oraz Puma – Run&Fit.

Opcjonalnie 3 trener

*ilość trenerów prowadzących będzie uzależniona od frekwencji

Cena i dane do przelewu

850 zł za turnus

Wpłaty zadatku – 400 zł do 15 marca

Całość kwoty – do 15 kwietnia

W tytule przelewu – Trening biegowy – Beskidy

Numer kontamBank 60 1140 2004 0000 3702 7716 5770 

*W przypadku rezygnacji zadatek nie zostanie zwrócony, jednak w przypadku nieodbycia się obozu organizator zgodnie z obowiązującym prawem oddaje dwukrotność wpłaconej kwoty.

Organizatorem obozów jest  firma Obozy Górskie sp. z.o.o. 

NIP – 1182156428

05-870 Błonie ul. Śląska 8a

Telefony kontaktowe:

Aleksandra –  534 898 555

Maciej – 510 186 108

Patryk – 721 700 048

E-mail – obozygorskie@gmail.com

 

Opublikowany w... obozy zakończone

Komentarze

Bądz pierwszym komentującym.